Datu aizsardzības rīki

Informācijas un digitalizācijas laikmetā uzņēmumiem paliek arvien grūtāk droši pārvaldīt sava uzņēmuma IT infrastruktūru un datus, nodrošināt atbilstību normatīvajām prasībām un novērst pieaugošos kiberdraudus. Taču pieredzējušu ekspertu atbalsts nereti vien ir grūti pieejams. Lai palīdzētu uzņēmumiem fokusēties uz savu biznesa mērķu sasniegšanu un izvairīties no riskiem, Tet piedāvā sekojošu speciālistu nomu.

Datu meklēšana, klasificēšana un dzīves cikla pārvaldīšana

Tet Datu aizsardzības speciālists nodrošinās pilnu servisu un GDPR atbilstību jūsu uzņēmumam – no datu izveidošanas, pārvietošanas un modificēšanas līdz pat arhivēšanai un to iznīcināšanai. Pārvaldes pamatā ir zināt, auditēt un atsekot, kas un kā informāciju rada, kas ar to strādā, kam ir piekļuve šai informācijai, kontrolēt šo tiesību neadekvātu izmantošanu, auditēt visas darbības, kā arī veikt detalizētu tiešo un konteksta darbību risku analīzi

Pakalpojumā ietilpst
Datu aizsardzības rīki

Tet datu aizsardzības pakalpojumi ļauj aizsargāt šodienas vērtīgāko resursu- datus. Pakalpojums sevī ietver ne tikai VDAR atbilstības auditus (tehnisko vai juridisko), bet arī sistēmas datu klasificēšanu un dzīves cikla monitorēšanu, lai nepieļautu datu noplūdi. Datu aizsardzības pakalpojums pārklāj ārējās ierīces, web un tīkla trafiku, printerus, pievienotos failu serverus u.c.

Pakalpojumā ietilpst
Lai saņemtu piedāvājumu, pieteiktu pakalpojumu vai, ja rodas kādi jautājumi