IT drošības novērtējums

Pieaugot biznesa procesu digitalizācijai, palielinās arī biznesa IT vides sarežģītība, kas apgrūtina tās efektīvu un drošu pārvaldību. Hakeriem šis fakts palīdz, jo tas nozīmē, ka tajā iespējamas ievainojamības, kas ļauj veikt ļaunprātīgas darbības.
Pieredzējusī Tet IT drošības komanda veiks jūsu organizācijas IT drošības novērtēšanu un sniegs rekomendācijas, lai mazinātu drošības riskus, bet tajā pašā laikā ļautu jūsu organizācijai attīstīties.

IT drošības novērtēšana

Novērtējums, kura laikā tiek analizēta IT vides – darbinieku, procesu un tehnoloģiju atbilstība labākajām industrijas praksēm un, ja nepieciešamas, arī dažādiem industrijas standartiem vai likumiem (MK 442, ISO27001, PCI-DSS un citiem).

Pakalpojumā ietilpst
IT drošības dokumentācijas izstrāde

Lai sistematizētu, nodrošinātu juridisko atbilstību un veidotu zināšanu bāzi, organizācijām ir nepieciešama pārskatāma un viegli saprotama dokumentācija, kas rūpētos par darbinieku un trešās puses vienotu izpratni par kārtību, kādā tiek nodrošināta IT drošība. Lai to panāktu, Tet IT drošības eksperti piedāvā veikt IT drošības dokumentācijas izstrādi, balstoties uz standartiem, likumdošanu un labāko nozares praksi.

Pakalpojumā ietilpst
Ielaušanās testēšana

Pakalpojums, kura laikā tiks imitēts hakera uzbrukums jūsu sistēmām, lai pārliecinātos par to drošību. Tet kiberdrošības speciālisti centīsies ielauzties sistēmās, neatstājot negatīvas sekas un sniegs rekomendācijas, norādot iespējamos uzbrukumu veidus, atklātās nepilnības un veidus, kā tās novērst.

Pakalpojumā ietilpst